Temizlik Firması

Temizlik firması olarak tüm şirketler için hazırlamış olduğumuz web sitemiz aktif hale getirilmiştir. Sitemizdeki tüm üyelikler ücretlidir. Amacımız sizlerden aldığımız ücretleri sitemize yatırarak türkiyede ki tüm il ve ilçelerde googlede ilk sayfada yer almaktır. Türkiyedeki tüm il ve ilçeler sitemizde yer almaktadır.  Bu sayede hedef kitleniz sizleri mutlaka bulacaktır. Sitemizde yakın zamanda hangi kelimelerde nerede olduğumuz konusunda özel bir bölüm yapılacaktır. Bu sayede sitemizdeki hedef kitlenin sizin için değerli olup olmadığını görebileceksiniz.

Temizlik şirketleri için çok özel bir site yapmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle üyeliklerimiz de belirli bir sınırlama söz konusu olacaktır. Her ilçede maksimum 3 temizlik şirketine izin vereceğiz bu sayede çok büyük bir rekabet olmadan müşteriler sizlere dönüş yapacaktır.

Yorumlar

Kategori Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>